Si të rregulloni thonjtë e verdhë dhe të njollosur

24 Jan , 2023

Si të rregulloni thonjtë e verdhë dhe të njollosur

Është më e thjeshtë nga sa mund të mendoni. Nëse e keni hequr ndonjëherë manikyrin e thonjve vetë...

Rënia e flokëve Post Covid: A është rënia e flokëve një efekt anësor i Covid-it?

24 Jan , 2023

Rënia e flokëve Post Covid: A është rënia e flokëve një efekt anësor i Covid-it?

A e dini se rënia e flokëve pas Covid është një gjë e vërtetë? Muaj pas rikuperimit nga Covid-19,...

Veganuary 2023: Kujdesi vegan i lëkurës që ju nevojitet

24 Jan , 2023

Veganuary 2023: Kujdesi vegan i lëkurës që ju nevojitet

Është e sigurt të thuhet se janari është bërë koha optimale e vitit për të provuar diçka të re. P...

Grimi për ditën e Shën Valentinit dhe dukja që do të bini në dashuri këtë vit

23 Jan , 2023

Grimi për ditën e Shën Valentinit dhe dukja që do të bini në dashuri këtë vit

14 shkurti është pothuajse afër dhe kjo do të thotë se është koha të filloni të ëndërroni ide të ...

Si të kujdeseni për flokët e yndyrshëm

23 Jan , 2023

Si të kujdeseni për flokët e yndyrshëm

Bëjini rrënjët e yndyrshme dhe fijet me vaj një gjë të së kaluarës. Nëse keni flokë të yndyrshëm,...

Dizajne dimërore të thonjve

23 Jan , 2023

Dizajne dimërore të thonjve

Këto dizajne janë argëtuese, kreative dhe perfekte për muajt e motit të ftohtë. Nëse jeni duke kë...